Strefa marek

Imunoglukan P4H® to linia produktów o naturalnym składzie. Głównym składnikiem jest naturalna, immunologicznie aktywna substancja, pozyskiwana z występującego w przyrodzie boczniaka ostrygowatego (Pleurotus ostreatus).

SiderALⓇ  to linia suplementów diety zawierających żelazo sukrosomalne, przeznaczonych  do uzupełnienia żelaza, w przypadku gdy jego spożycie z dietą jest niewystarczające lub zapotrzebowanie organizmu na ten składnik jest zwiększone.

Żelazo jest niezbędne m.in. dla prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych. Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Składnik SiderAL® zawiera żelazo, które przechodzi przez żołądek w nienaruszonej formie i jest wchłaniane w jelicie, nie wywołując niekorzystnego działania na funkcjonowanie żołądka.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, serwis Phamily wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Administratora oraz zmiany ustawień plików cookies, a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności.