O firmie

Sklep Phamily.pl powstał w marcu 2020 roku. Kiedy świat się na chwilkę zamyślił, my stworzyliśmy miejsce, w którym mogliście się zatrzymać, odetchnąć i zakupić potrzebne środki ochrony osobistej (maski, kombinezony, rękawice, itp.). To nie jest jednak cała historia…

Phamily.pl to sklep z misją. Naszą misją jest oszczędność Twojego czasu. My wyszukujemy, gromadzimy i sprawdzamy produkty, a Ty w tym czasie... możesz robić co chcesz! Wybieramy dla Ciebie to, co najlepsze. Mamy swoje własne marki: ImunoglukanP4H®, Gengigel® Ząbkowanie, SiderAL®, które cenimy, a ze względu na ich skuteczne, zdrowe dla organizmu działanie promujemy i polecamy. Chcieliśmy dotrzeć właśnie do Ciebie, nie tylko do aptek, lekarzy, hurtowni. Chcieć to móc, dlatego sprawiliśmy, że Ty też możesz poznać i kupić nasz produkt, by cieszyć się jego pozytywnym działaniem. I możesz to zrobić zawsze, nie zaopatrując się hurtowo, a detalicznie w cenach, które są naprawdę niskie. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego robimy wszystko, byś czuł, że bardzo zależy nam na Twoim i nie zawiedziemy ani Ciebie ani Twoich Najbliższych.

Nasz zespół to pasjonaci, otwarci na codziennie wyzwania. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć!


Dlaczego my?

Jesteśmy ramieniem Pharmapoint, gałęzią firmy Pelion, która od 30 lat tworzy centrum ochrony zdrowia w Polsce. Współpracuje z lekarzami, wspierając szpitale, zaopatrując apteki, tworzy rozwiązania, byś mógł dotrzeć do produktów, których poszukujesz. Będziemy robić to nadal z myślą o Tobie i ludziach, którzy potrzebują wsparcia, gdy bronią swojego zdrowia, marząc o lepszym i szczęśliwym życiu. Jesteśmy dla Was, dla Waszej Rodziny i dla samych siebie, bo wierzymy, że jeśli robi się coś z sercem, najlepiej jak się potrafi, to warto robić to zawsze, bez względu na okoliczności.

Nasz cel jest fascynującą drogą pełną projektów i nowych inspiracji, które każdego dnia rozwijamy i cieszymy się bardzo, że możemy ją odkrywać wraz z Tobą. Dziękujemy, że jesteś!

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, serwis Phamily wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Administratora oraz zmiany ustawień plików cookies, a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności.