O firmie

Sklep Phamily.pl powstał w marcu 2020 roku. Kiedy świat się na chwilkę zamyślił, my stworzyliśmy miejsce, w którym mogliście się zatrzymać, odetchnąć i zakupić potrzebne środki ochrony osobistej (maski, kombinezony, rękawice, itp.). To nie jest jednak cała historia…

Phamily.pl to sklep z misją. Naszą misją jest oszczędność Twojego czasu. My wyszukujemy, gromadzimy i sprawdzamy produkty, a Ty w tym czasie... możesz robić co chcesz! Wybieramy dla Ciebie to, co najlepsze. Oferujemy wyjątkowe marki: ImunoglukanP4H®, Gengigel® Ząbkowanie, SiderAL®, które cenimy, promujemy i polecamy. Chcieliśmy dotrzeć właśnie do Ciebie.. Chcieć to móc, dlatego sprawiliśmy, że Ty też możesz poznać i kupić nasze produkty. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego robimy wszystko, byś czuł, że bardzo zależy nam na Twoim.

Nasz zespół to pasjonaci, otwarci na codziennie wyzwania.


Dlaczego my?

Jesteśmy Medezin Sp. z o.o., częścią Grupy Kapitałowej Pelion, która od lat tworzy centrum ochrony zdrowia w Polsce. Współpracuje z lekarzami, wspierając szpitale, zaopatrując apteki, tworzy rozwiązania, byś mógł dotrzeć do produktów, których poszukujesz. Jesteśmy dla Was, dla Waszej Rodziny i dla samych siebie, bo wierzymy, że jeśli robi się coś z sercem, najlepiej jak się potrafi, to warto robić to zawsze, bez względu na okoliczności.

Nasz cel jest fascynującą drogą pełną projektów i nowych inspiracji, które każdego dnia rozwijamy i cieszymy się bardzo, że możemy ją odkrywać wraz z Tobą. Dziękujemy, że jesteś z Nami!

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, serwis Phamily wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Administratora oraz zmiany ustawień plików cookies, a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności.