UWAGA: od 1 stycznia 2021r. obowiązuje nowy regulamin sklepu internetowego Phamily.pl


UWAGA: od 1 stycznia 2021r. obowiązuje nowy regulamin sklepu internetowego Phamily.pl

Powrót

Marki

Kategorie

Cena

-
Powrót

Sortowanie

Problem, jakim jest ząbkowanie u dzieci

Wyrzynanie się zębów u niemowląt wiąże się często z osłabieniem organizmu, bólem, obrzękiem dziąseł, czy nawet gorączką. To czas, gdy dziecko może być szczególnie marudne. Dlatego warto zdecydować się na rozwiązania, pozwalające na złagodzenie nieprzyjemnych objawów. Żel na ząbkowanie u dzieci jest sposobem na zachowanie dobrego samopoczucia przez malucha. Okres ząbkowania jest bowiem obecny w życiu każdego niemowlaka, dlatego kluczową kwestią, jest złagodzenie towarzyszących temu nieprzyjemnych objawów. 

Bezbolesne ząbkowanie u dziecka – czy to możliwe?

Dzięki nowoczesnym preparatom można skutecznie złagodzić objawy wyrzynania się zębów. Wystarczy zdecydować się na żel na ząbkowanie, który dostępny jest w ofercie sklepu phamily.pl. Gengigel Ząbkowanie żel na dziąsła to bezpieczny skład oraz natychmiastowa skuteczność. Łatwa aplikacja wraz z przyjemnym smakiem sprawiają, iż oferowane preparaty na ząbkowanie dla dzieci cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród rodziców. 


rozwiń
zwiń
Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, serwis Phamily wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Administratora oraz zmiany ustawień plików cookies, a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności.